Maseczka oczyszczająca- Avon Planet Spa, Turkish Thermal Baths

Hej, Kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją oczyszczającej maseczki do twarzy firmy Avon. Produkt pochodzi z tej chyba bardziej ‚ekskluzywnej’ linii- Planet Spa. Maseczka, według producenta, ma pozostawić naszą skórę oczyszczoną i świeżą. Cena katalogowa to około 12-13 zł. Posiadam ją od mniej więcej miesiąca i używam raz do dwóch razy w tygodniu. Stosowanie zaczynam od oczyszczenia twarzy tonikiem, a następnie nakładam średniej grubości warstwę koloru lekko brązowego. Po około 2-3 minutach jakby zastyga i zmienia barwę na jasnoróżową (zdjęcia poniżej). Producent zaleca pozostawienie maseczki na 5 minut. Ja trzymam ją około 5-6 minut, po czym zmywam dokładnie letnią wodą, a twarz wycieram ręcznikiem. Szczerze mówiąc, po zmyciu skóra nie jest jakoś szczególnie gładka, mam zawsze wrażenie, że nie usunęłam do końca produktu, dlatego świetnie sprawdza się tutaj tonik oczyszczający.
Podsumowując- produkt nie szkodzi, ale też jakoś szczególnie nie pomaga. Tzn, chodzi mi o to, że nie ma jakichś spektakularnych efektów oczyszczenia, wygląd skóry nie poprawia się o 180 stopni. Plusem jest dla mnie to, że nie trzeba trzymać maseczki długo. Na pochwałę zasługuje także przyjemny zapach. Ani nie polecam, ani nie odradzam :) Moja ocena to…5/10 :)
A czy Wy stosowałyście jakieś inne maseczki z Avonu? Jak działają? Czekam na komentarze i do następnego postu.
Buziaki!

Zdjęcia maseczki tuż po nałożeniu i po kilku minutach, gdy zmienia kolor na jasnoróżowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>